האם כדאי לקנות ארון אמבטיה יד 2
כלכלה,  משפחה

האם כדאי לקנות ארון אמבטיה יד 2

יוקר מחיה פוגעת בכולם ויותר ויותר אנשים פונים לקניות יד שנייה. זה מורגש בעיקר במוצרים יקרים יחסית כמו רהיטים, ארונות אמבטיה, מקלחונים ועוד. האם קנייה מוצרים יד 2 היא באמת משתלמת? לפני שאתם מחליטים לרכוש מוצר יד 2 כדאי שתקראו את המאמר הזה.

התאמת ארון אמבטיה חדר אמבטיה

כאשר אתם קונים מוצר יד 2, אתם רוכשים מוצר אז איז. לא תוכלו לעשות בו התאמות לדירה שלכם ולבצע בו שינויים מהותיים. אתם צריכים למצוא כזה מוצר שיתאים מדויק לחדר שלכם. וזה לא שייך למידות של המוצר. בארונות, למשל, צריך לבדוק חלוקת מגירות, דלתות ועוד.

תקינות ארון אמבטיה

קניית מוצר יד שנייה דומה לקנייה של חתול בשק. למרות שהרבה מוצרי יד שנייה יש מראה יפה, אבל אתם לעולם לא תדעו מה יש בפנים עד שתתחילו להשתמש בו. אבל אז יהיה כבר מאוחר כי לא תוכלו להחזיר אותו. אחריות ויכולת להחזיר מוצר חדש הרבה פעמים יכולים להציל הרבה כספים.

אורך החיים

אנשים מוכרים מוצרים משומשים אחרי מספר שנים של שימוש. זה יכול להגיע לפעמים ל-10 שנים ואף יותר. ולמרות שבחיצוניות מוצר יכול להיראות תקין, הוא עדיים היה בשימוש הרבה שנים. זה אומר, שכמות השנים שתוכלו להשתמש בו היא קטנה בהרבה ויכול להיות מצב שאחרי מספר שנים, או אפילו פחות, תצטרכו לרכוש מוצר חדש.

האם ארון אמבטיה משומש הוא באמת זול יותר

היום אפשר למצוא הרבה סוגים של ארונות אמבטיה במחירים לא בהרבה יותר יקרים מארונות אמבטיה יד 2. יש ארונות אמבטיה עודפים, ארונות אמבטיה מוכנים קומפלקט וכדומה. כאשר אתם קונים ארון אמבטיה מחיסול מלאי או עודפים, בכל מקרה יש עליו אחריות. ולמרות שאלו ארונות מוכנים שלא ניתן לעשות התאמה אישית, אתם מקבלים ארון חדש שאין עליו שום בלאי.

מוזמנים לפנות אלינו ולראות מגוון ארונות אמבטיה נוספים.

בוטיק לאמבט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן